24/06/2024

Beatyfikacja Sługi Bożego kardynała Stefana Wyszyńskiego, Warszawa 7 czerwca 2020 r.

Nasza parafia oferuje aż trzy różne możliwości uczestniczenia w uroczystej beatyfikacji Sługi Bożego kardynała Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia, która odbędzie się dnia 7 czerwca 2020 r. o godz. 12.00 na placu Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

 

1. Wyjazd autokarowy organizowany przez Parafialny Oddział Akcji Katolickiej. Wyjazd z Kołobrzegu w sobotę wieczorem i powrót z Warszawy bezpośrednio po zakończeniu uroczystej Mszy św. Koszt 110 zł, zapisy w zakrystii i w biurze parafialnym.

 

 

2. Autokarowa pielgrzymka z Kołobrzegu do Warszawy (beatyfikacja) i następnie w Góry Świętokrzyskie w dniach od 6 do 11 czerwca, której duchowym opiekunem będzie ks. prałat Tadeusz Wilk.  Koszt 1100 zł, zapisy (wpłata 500 zł) w biurze parafialnym. Program dostępny w gablotach i  program.

 

 

3. Specjalny pociąg pielgrzymkowy, który przejedzie przez naszą diecezję w nocy z 6 na 7 czerwca, by zabrać wiernych. Stacje, na których zatrzyma się pociąg: Słupsk (stacja początkowa) – Sławno – Koszalin – Białogard – Szczecinek – Jastrowie – Piła – Warszawa Centralna. Powrót po uroczystości przez te same stacje. Rezerwacja karnetów/biletów na pociąg specjalny w biurze parafialnym, cena 150 zł.